Podwyżka cen prądu i gazu? Mnie nie dotyczy.

Rachunek za prąd jest jedną z największych pozycji w domowym budżecie. Jest prosty sposób, by mieć nad nim większą kontrolę. Wystarczy podpisać umowę z gwarancją ceny. Podobną gwarancję można uzyskać na gaz ziemny.

Podpisanie umowy z gwarancją niezmienności ceny to skuteczne rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy chcą mieć kontrolę nad wysokością domowych wydatków i cenią sobie wynikające z tego poczucie bezpieczeństwa. Skorzystanie z takiej oferty może zabezpieczyć klienta przed wzrostem cen energii elektrycznej czy gazu nawet do 2019 roku.

Zamrażając cenę możesz oszczędzić!

Stała, pewna cena za prąd i gaz oraz niezmienność opłat dodatkowych przez cały okres trwania umowy to jedno. Drugą istotną wartością dla klienta wynikającą z umowy z gwarancją ceny jest oszczędność. Podczas, gdy inni zapłacą więcej w przypadku wzrostu cen za prąd i gaz, my możemy oszczędzić, a odłożone środki przeznaczyć na inne cele.

Analizuj i wybieraj!

- Warto na bieżąco analizować oferty sprzedaży prądu i gazu i świadomie wybrać te najbardziej atrakcyjne – zarówno pod względem ceny, jak i warunków umowy – mówi Jakub Jacewicz, Dyrektor Departamentu Rynku Energii i Gazu Multimedia Polska. Można w tym celu skorzystać z porównywarki cen przygotowanej przez URE (dostępnej na www.ure.gov.pl). Dla przykładu, wybierając ofertę sprzedaży gazu od Multimedia, klient zyskuje 10% oszczędności w stosunku do dotychczasowych opłat [1] oraz 3-letnią ochronę przed podwyżką cen. Kupując prąd od Multimedia zyskuje do 240 zł oszczędności (w przypadku mieszkania)[2] i do 350 zł (w przypadku domu)[3].

Zmiana sprzedawcy, jakie to proste!

Wystarczy skontaktować się z wybranym przez siebie sprzedawcą prądu lub gazu poprzez infolinię lub formularz kontaktowy. Warto sprawdzić czy dany sprzedawca ma Certyfikat Sprzedawcy Energii przyznawany przez Towarzystwo Obrotu Energią – co dodatkowo potwierdza jego rzetelność. Następnie podpisać z nim umowę, a tym samym udzielić mu pełnomocnictwa do wypowiedzenia umowy u dotychczasowego sprzedawcy. Proces zmiany sprzedawcy następuje automatycznie – bez zmiany instalacji, licznika czy przerw w dostawie.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 

[1] Porównano cenę gazu z Oferty „ Gaz na start” nr 015/16/GZ Multimedia Polska Energia Sp. z o.o. z ceną gazu z Taryfy PGNiG Obrót Detaliczny nr 3 w zakresie obrotu paliwami gazowymi na okres do 30 czerwca 2016r. Porównaniem objęto ceny gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) dla taryf W-1.1, W-1.2, W-2.1, W-2.2, W-3.6, W-3.9 oraz W-4, bez opłaty abonamentowej i kosztów dystrybucji. Szczegóły: https://multimedia-energia.pl/files/gaz/oferta-promocyjna.pdf  

[2] Klienci z grupy taryfowej G11, zużywający rocznie 2 MWh i otrzymujący rozliczenie za energię elektryczną raz na 12 miesięcy.

[3] Klienci należący do grupy taryfowej G11, zużywający rocznie 4 MWh energii elektrycznej i otrzymujący rozliczenie za energię elektryczną raz na 12 miesięcy.

Galeria

Śmigłowiec LPR lądował na Ogrodach
Po godzinie 12 doszło do niecodziennej akcji ratowników. W pobliżu torów kolejowych biegnących przy osiedlu Ogrody wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Maszyna musiała...
Jak najłatwiej umówić się do wydziału komunikacji?
Trwająca epidemia wpływa również na funkcjonowanie urzędów. Jednym z miejsc, które musi każdego dnia obsługiwać mieszkańców jest wydział komunikacji w starostwie powiatowym. To tu...
Głaz pamięci w Gościnie
– Mieliśmy sygnały od mieszkańców, którzy są innego niż katolickiego wyznania, że chcieliby mieć takie miejsce, w którym mogliby zapalić znicz – mówi Marian Sieradzki, burmistrz...

Komentarze

adrian 2016-06-10 16:06:13
Ja zamierzam zmienić na jakiegoś mniejszego dostawać , bo tu mama naliczane opłaty nie wiadomo za co